НОВИНИ ВІД УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ 24.03.2020 р.

Минає третій тиждень, як слухачі поважного віку Полтавського університету економіки і торгівлі не можуть відвідувати заняття через карантинні заходи, запровадженні по всій Україні. Але життя УТВ триває. Куратори 23 академічних  груп не втрачають зв'язок зі своїми 629 слухачами: телефонують, обмінюються повідомленнями, створюють спільні групи в Viber, навіть грають в ігри он-лайн!

Нас, викладачів проекту, тішить те, що робота, яку ми проводили з 2018 року, тепер набула нового змісту: створено спільноту, в якій підтримка один одного допомагає пережити несподівані обставини, а знання, набуті під час навчання – убезпечити здоров’я.  Так, багато наших слухачів, що опанували комп’ютери, тепер сплачують комірне дистанційно, і їм не доводиться відвідувати банки та користуватися громадським транспортом. А це значно знижує ризик зараження COVID-19.

Шановні слухачі Університету третього віку! Бажаємо всім вам міцного здоров’я і сподіваємось, що скоро зустрінемось на заняттях. У разі, якщо хтось буде потребувати невідкладної допомоги, звертайтесь до своїх кураторів, телефонні номери яких є в кожного з вас.

Або до директора УТВ Чайки Інни Петрівни.

Телефон: 050 108 00 88

E-mail:  nchajca@ukr.net