Оголошення про проведення виборів Голови студентської ради ПУЕТ

Згідно рішення Конференції студентів ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» від 01 січня 2018 року затверджено порядок проведення прямих таємних виборів Голови студентської ради Університету, кількісний склад та обрано особовий склад  Виборчої комісії.

Порядок проведення прямих таємних виборів Голови студентської ради Університету:

1. З 12 лютого по 18 лютого 2018 року – реєстрація кандидатів на посаду Голову студентської ради Університету.

Для реєстрації кандидата необхідно подати анкету-заявку, автобіографію та програму діяльності на адресу електронної пошти Виборчої комісії (vyborystudpuet@gmail.com). Анкету-заявку також можна подати шляхом заповнення електронної форми за посиланням. Після подачі заявки, автобіографії та програми діяльності в електронному вигляді кандидат подає оригінали зазначених документів за власним підписом до Виборчої комісії (аудиторія 523а) в триденний термін.

2. З  19 лютого 2018 року по 25 лютого 2018 року – проведення передвиборчої агітації кандидатами на Голову студентської ради Університету.

3. 27 лютого 2018 року - вибори Голови студентської ради Університету.

Особовий склад  Виборчої комісії Голови студентського самоврядування Університету:

1. Галиченко Анастасія Вячеславівна гр. ГРС – 31- Голова виборчої комісії
  2. Гулько Наталія Сергіївна гр. Т-21
  3. Легута Єлизавета Миколаївна гр. ФІЛ-22
  4. Балашкевич Альона Ігорівна  УПЕП-21
  5. Заєць Ярослав Олександрович  ТЕМС-11
  6. Ткаченко Тетяна Юріївна ТЕМС-11
  7. Северин Єдуард Євгенійович    ГРС-14
  8. Череватинко Вадим Олегович ТЕМС-11і
  9. Семегаленко Богдан Юрійович  ПР-21
  10. Куливуш  Ольга  Олегівна  УПЕП-31

Режим роботи Виборчої комісії: 9:00 до 16:00 год. щоденно крім вихідних.