Освіті без кордонів з ПУЕТ далі бути!

Особистісний розвиток та зростання особистості кожної людини є результатом безперервної роботи над собою. Тому важливо вміти вчитися для отримання нових знань. Це можливо з Вищим навчальним закладом Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», що й підтвердили учасники проєкту «Освіта без кордонів»,  серед яких учениця ліцею з м. Дубно Рівенської обл., студентка коледжу м. Херсон та здобувачі вищої освіти з провідних університетів м. Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро, Ужгород.

Отриманий feedback – це професійне ставлення до учасників проєкту, змістовність та наповненість дистанційних курсів, простота, зручність та доступність 24/7 платформи Moodle.

Зі слів учасників, найбільшою перевагою університету є його науково-педагогічні працівники як рівноцінні партнери освітнього процесу, котрі в своїй діяльності застосовують всі наявні кращі практики педагогічної майстерності, життєвої мудрості та родинної турботи.

Всі учасники одноголосно висловилися за продовження проєкту, тому з нетерпінням чекають нових оголошень на сайті університету та офіційних сторінках в соціальних мережах.

До нових зустрічей!