Підписання договору про співробітництво Полтавської митниці та Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ)

28.03.2017 року відбулося урочисте підписання договору про співробітництво між в.о. начальника Полтавської митниці Державної фіскальної служби Валерієм Остапчуком та ректором ПУЕТ Олексієм Нестулею про початок нового етапу співпраці. Головна мета проекту - удосконалення практичних навичок та умінь студентів освітньої програми «Товарознавство та експертиза в митній справі», здобутих під час взаємодії з фахівцями митних постів м. Полтава та м. Кременчук. Студентам надаватимуть теоретично-методичні рекомендації та допомогу у практичному застосуванні набутих в університеті знань.

У рамках підписання договору в залі засідань ПУЕТ відбулася зустріч студентів різних курсів, які навчаються за освітньою програмою «Товарознавство та експертиза в митній справі», і викладачів кафедри експертизи та митної справи з Валерієм Остапчуком та Олексієм Нестулею.

У майбутньому студенти освітньої програми «Товарознавство та експертиза в митній справі» проходитимуть практику на митних постах Полтавської митниці Тобто вони, опановуючи теоретичний матеріал матимуть змогу отримувати практичні навички. За словами Олексія Нестулі практикоорієнтоване навчання в нашому виші – це поєднання теоретичної і практичної підготовки, нерозділеної в часі.