Посвята у студенти ПУЕТ 2020

Численна родина Полтавського університету економіки і торгівлі сьогодні суттєво зросла, адже до неї доєдналися вступники цього року. Разом із викладачами та співробітниками університету, наставниками, визнаними й відомими випускниками, щирими друзями та надійними партнерами у святковій атмосфері було проведено церемонію Посвяти у студенти.

З огляду на карантин у країні та прагнучи адаптувати традиції під сучасні вимоги організатори заходу подбали про безпеку студентів та завдяки багаторічній співпраці університету з ФК «Ворскла» захід провели на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського, відвівши під місця п’ять секторів стадіону.

З вітальним словом виступив ректор університету, професор, д. і. н. Олексій Олексійович Нестуля та почесний гість, генеральний директор ФК «Ворскла» Лисак Олег Вікторович.

Із щирими теплими словами до присутніх звернулися директори інститутів, які наступні роки щодня разом із батьками вболіватимуть за успіхи своїх «дітей».

Кульмінацією заходу було вручення першокурсникам символів навчання в університеті – залікової книжки та студентського квитка. Згодом у святковій атмосфері пролунали слова Клятви студента ПУЕТ.