Практико-орієнтовне навчання студентів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»

10 квітня 2019 року студенти спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» разом із доцентом кафедри туристичного та готельного бізнесу Животенком В.О. в рамках практико-орієнтованого навчання з дисциплін «Економіка в готелях і ресторанах» та «Економіка туризму» відвідали з екскурсією один з найсучасніших пивоварних заводів регіону ПАТ «Фірма «Полтавпиво», де побачили  основні етапи виробництва хмільного напою: підготовка солоду, приготування сусла, бродіння, розлив, упаковка, контроль якості; дізналися, за якими критеріями оцінюють якість пива, і як це зробити правильно; відчули себе справжніми пивними дегустаторами.

Під час екскурсії студенти охоче ставили запитання технологу підприємства та отримали навички щодо організації виробництва та визначення основних економічних показників господарської діяльності підприємства.