ПРЕДСТАВНИКА ПУЕТ БУЛО ВІДІБРАНО ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНІЙ ОСВІТНІЙ ПРОГРАМІ ПІДГОТОВКИ ПРОФЕСІОНАЛІВ У ГАЛУЗІ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ (глобальна програма «Curriculum GlobALE»)

Освіта дорослих – один із пріоритетних напрямів розвитку національної та світової освітньої політики – це можливість для людей старшого віку здобувати нові навички, знання та компетенції, сприяння особистісному та професійному зростанню індивіда.

У ПУЕТ, розуміючи важливість та критичну необхідність розвитку освіти дорослих, уже реалізується ряд освітніх проектів, спрямованих на всебічний розвиток дорослого населення м. Полтава та Полтавського регіону (Соціальний проект «Університет третього віку», навчальний курс «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та соціальної активності людей поважного віку», Школа громадянської активності без вікових обмежень та інші). Для ефективної роботи у сфері освіти дорослих потрібно систематично підвищувати кваліфікаційні та компетентнісні складові викладачів та модераторів.

За результатами конкурсного відбору учасником міжнародної освітньої програми підготовки професіоналів у галузі освіти дорослих (глобальна програма «Curriculum GlobALE») став Карманенко Василь Васильович, директор офісу студентського омбудсмена ПУЕТ, старший викладач кафедри педагогіки та суспільних наук. Із 16 по 21 грудня 2018 року він успішно пройшов навчання за першим із п’яти навчальних модулів.

Організаторами стажування виступили Представництво DVV International в Україні та Українська асоціація освіти. Тренерами 1-го навчального модуля глобальної програми «Curriculum GlobALE» були Катаріна Поповіч, – генеральний секретар Міжнародної Ради освіти дорослих, професор Белградського університету, представник Сербської асоціації освіти дорослих та Майя Максимовіч, – доктор філософії з освіти дорослих, консультант міжнародних організацій (ОБСЄ, ЮНЕСКО, UIL, USAID, GIZ, DVV International, KulturKontakt, ICAE та ін).