ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ КІМА ОЛЕКСІЙОВИЧА МАЦИ «СИСТЕМИ: ВЛАСТИВОСТІ І ПРИНЦИПИ ОРГАНІЗАЦІЇ»

9 листопада 2017 року у Вищому навчальному закладі «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбулась презентація книги к. філос. н., доцента, заслуженого працівника освіти України Кіма Олексійовича Маци.

Фундаментальна праця «Системи: властивості і принципи організації» стала результатом багаторічних наукових пошуків автора. Знаний в Україні й далеко за її межами Кім Олексійович є беззаперечним авторитетом у вивченні системи як основоположної філософської та світоглядної категорії.

У книзі викладені базові поняття й положення теорії систем, основи системної методології та методики системи дослідження. Системність трактується як властивість і спосіб існування матерії й оточуючого світу; розглядаються принципи організації систем і їх прояви в неорганічній, органічній природі та суспільстві; аналізується системна організація Землі як цілісної планетарної ієрархії; обґрунтовується концепція земної планетарної системи, яка розроблена автором.

Зустріч з автором, як і сама презентація книги, пройшла в теплій, дружній атмосфері. Велика кількість гостей, серед яких були викладачі, студенти й небайдужі до даної проблематики полтавці, – безперечний доказ авторитетності автора та його наукових праць. К. О. Маца з великим задоволенням відповідав на численні питання аудиторії, коментував основні положення своєї праці.

Бажаємо автору невичерпного натхнення й подальших наукових звершень!