Презентація програми літнього стажування у Туреччині в 2017 році

З 8 по 10 листопада 2017 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі з візитом перебувала генеральний директор компанії «Yulia Grabova Granat Recruiting Ajans» Юлія Грабова, яка є провідним партнером університету з організації програм стажування в Туреччині у 2017 році. Головною метою візиту було підбиття підсумків сезону стажування студентів ПУЕТ у Туреччині у 2017 році та нагородження їх сертифікатами про успішне виконання програми стажування.

Під час візиту було проведено ряд зустрічей із керівництвом університету, співробітниками Міжнародного науково-освітнього центру та студентами ПУЕТ.

8 листопада була проведена зустріч з метою підбиття підсумків стажування 93-х студентів ПУЕТ у Туреччині у 2017 році, організатором якого виступила компанія «Yulia Grabova Granat Recruiting Ajans». Зустріч була присвячена розгляду проблемних питань, що з’ясувалися під час попереднього анкетування студентів, проведеного Міжнародним науково-освітнім центром. Студенти та пані Юлія обговорили всі проблемні питання, які виникали у них під час періоду стажування та визначили шляхи їх вирішення для поліпшення якості організації програм стажування в Туреччині в майбутньому для того, щоб співпраця компанії «Yulia Grabova Granat Recruiting Ajans» з університетом та студентами ПУЕТ була якомога ефективнішою та злагодженою. Наприкінці зустрічі студенти та представники університету обмінялися з пані Юлією подяками за гарно виконану роботу. Під час святкування керівництву університету були вручені листи вдячності за плідну співпрацю та добре підготовлених з точки зору професіоналізму студентів, а студентам – сертифікати про проходження стажування. Своєю чергою від імені керівництва ПУЕТ Юлії Грабовій був вручений лист-подяка у відповідь.

Подарунком для студентів за сумлінне виконання своїх обов’язків та підтримання позитивного іміджу компанії «Yulia Grabova Granat Recruiting Ajans» та університету серед баз стажувань (готельно-ресторанних комплексів Анталії, Белеку, Кемеру, Бодруму та туристичної компанії «Sarpedon Travel») став святковий захід «2017 – Granat Partner & Staff Event», організований компанією «Yulia Grabova Granat Recruiting Ajans» в ресто-клубі «Podium» у місті Полтава. Запрошеними гостями заходу були представники та студенти Полтавського університету економіки і торгівлі, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Херсонського державного аграрного університету, Херсонського державного університету, Дніпропетровського гуманітарного університету.

9 листопада 2017 року для студентів ПУЕТ була проведена презентація програми літнього стажування у Туреччині у 2018 році. Під час презентації пані Юлія розповіла студентам про всі умови участі та проходження стажування в Туреччині наступного року. На цей час компанія «Yulia Grabova Granat Recruiting Ajans» отримала багато запитів від п’ятизіркових готелів Туреччини на надання персоналу у 2018 році за такими вакансіями, як: аніматор, офіціант, receptionist, співробітник guest relation, покоївка та інші. Отже, ще більша кількість студентів матиме змогу використати свій шанс як учасників такої програми стажування в наступному році.

10 листопада 2017 року відбулася завершальна зустріч керівництва університету з Юлією Грабовою, під час якої були чітко обговорені подальші кроки співпраці Полтавського університету економіки і торгівлі та компанії «Yulia Grabova Granat Recruiting Ajans».