Презентація програми літнього стажування «Work & Travel USA»

10 жовтня 2017 року Міжнародний науково-освітній центр розпочав щорічний марафон презентацій програм стажування за кордоном для студентів ПУЕТ на 2017-2018 навчальний рік. Першою до університету завітала компанія «Anyway» із презентацією програми літнього стажування «Work & Travel USA» у США для студентів, яку провела регіональний менеджер компанії в Харкові та Полтаві Христина Агєєва.

«Work & Travel USA» – це програма стажування, що підтримується Державним департаментом США.

Запрошеними учасниками заходу були студенти 1-3 курсів спеціальностей «Міжнародні економічні відносини», «Філологія» та студенти віком до 23 років інших спеціальностей, які володіють англійською мовою.

Під час презентації пані Христина розповіла студентам про всі умови участі та проходження стажування у США, а саме:

• період проведення програми з 9 травня до 9 вересня щорічно;
  • студенти можуть проходити стажування на вакансіях сфери обслуговування та готельно-ресторанної сфери (офіціанти, покоївки, працівники супермаркетів, готелів, кухні, розважальних парків, продавці білетів, рятівники та ін.) у декількох штатах Америки: Техас, Вірджинія, Каліфорнія, Меріленд, Флоріда та ін.

Презентацію доповнила цікава розповідь про стажування студента 4 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Шийки Артема, який був учасником програми «Work & Travel USA» цього літа. Він розповів студентам про свій шлях підготовки до участі у програмі, свої переживання, проходження співбесіди в посольстві США в Україні для отримання візи, переліт та умови праці, проживання, харчування під час стажування.

Наші студенти були настільки захоплені розповідями, що деякі з них заповнили анкету учасника одразу після презентації.

Студенти, які мають бажання бути учасниками програми «Work & Travel USA» у 2018 році, але не мали змоги бути присутніми на презентації, можуть звертатися за запитаннями до Міжнародного науково-освітнього центру  в каб. 216 та за тел.: +38 (0532) 50 97 95.