Презентація унікального проекту «МНЕІ-МЕ: Магістерська програма з підприємництва консорціуму закладів вищої освіти».

16 лютого 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі презентували унікальний проект  «МНЕІ-МЕ: Магістерська програма з підприємництва консорціуму закладів вищої освіти». Це перша й єдина в Україні навчальна програма, розроблена консорціумом шести європейських вищих навчальних закладів. Над проектом працювали протягом останніх 3 років університети Мальти, Греції, Угорщини, Італії, Словаччини та України.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, доктор історичних наук, професор Олексій Нестуля.

У прямому ефірі з учасниками презентації був директор Адвеніо еАкадемії, вищого навчального закладу Мальти, координатор консорціуму, Стівен Д’Алесандро. Він презентував саму програму, розповів про можливості для майбутніх студентів, а саме про 2 види стипендій, що передбачені Європейським Союзом у рамках цього проекту.

Керівник проекту МНЕІ-МЕ від ПУЕТ, професор Олена Чернявська  розповіла про склад міжнародного консорціуму, досвід роботи,  особливості спільної міжнародної співпраці над створенням єдиної навчального контенту. Пані Олена представила структуру програми та склад співрозробників навчального модуля «Фандрайзинг для запуску та зростання малого і середнього бізнесу»  від ПУЕТ, якими є досвідчені викладачі університету Лілія Гнипа-Черневецька та Кристина Боберська. Заступник начальника управління освіти виконкому Полтавської міської ради Людмила Акініна із власного досвіду знає, чим важлива ця програма навчання.

Відтепер можливість отримати європейський диплом, визнаний у всьому світі мають і українські студенти.

Під час заходу як представник  Національного Еразмус+ офісу в Україні за допомогою скайп-конференції до присутніх звернулася Іванна Атаманчук, яка наголосила на унікальності проекту, його значущості, що доведено підтримкою Європейського Союзу в рамках програми Еразмус + КА2: Стратегічні партнерства.

Заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Пругло Олег Євгенійович відзначив виняткову актуальність цього проекту для розвитку малого та середнього бізнесу Полтавської області та України загалом.

В  її обговоренні  взяли активну участь представники малого та середнього бізнесу, керівники та власники підприємницьких структур, оскільки програма розрахована саме на них.

Звісно на презентації були й студенти, в тому числі іноземні – майбутні магістри за цією міжнародною програмою.

Магістерська програма сформована відповідно до вимог європейських університетів і містить 6 фундаментальних та 3 дисципліни професійної підготовки. Крім цього, професійне стажування в одній із країн консорціуму й  написання та презентацію бізнес-плану європейському інвестору.

Для отримання стипендії та участі в першому наборі студентів, навчання яких розпочинається вже 1 квітня 2018 року, необхідно подати пакет документів до 28 лютого 2018 року. Обмежень у віці немає. За більш детальною інформацією слід звертатися до Міжнародного науково-освітнього центру ПУЕТ.