Пробне незалежне оцінювання якості освіти відбудеться 10 квітня 2021 року

Пробне незалежне оцінювання якості освіти відбудеться 10 квітня 2021 року з  дотриманням санітарно-епідемічних норм і карантинних обмежень. Полтавський університет економіки і торгівлі є одним із пунктів проведення ЗНО вже 13 років.

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, учасники пробного тестування зможуть скласти лише один тест.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 та пройти тестування вдома.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику / кожній учасниці потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» упродовж 10–14 квітня.

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати  пробного ЗНО буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників  до 16 квітня.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Якщо є питання з приводу того, як дістатися до пункту тестування, то обов’язково звертайтеся!