ПРОДОВЖЕННЯ СПІВПРАЦІ З ВІДОМИМИ НІМЕЦЬКИМИ КООПЕРАТОРАМИ

22 січня 2019 року Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ) відвідали відомі у світі науковці та практики з Німеччини: пан Матіас Фідлер, адвокат Центральної спілки німецьких споживчих товариств (ZdK), член Ради директорів Euro Coop та пан Маркус Хейніш, професор Берлінського університету імені Гумбольдта (БУГ). Пан Фідлер уже вдруге завітав до Полтави, щоб скоординувати кроки для подальшої співпраці, окреслені під час першої зустрічі 3 вересня 2018 року. У ході робочої наради були визначені два основні напрями співпраці:

  1. поетапна підготовка матеріалів для подання спільної проектної заявки в рамках програми ЄС Еразмус+ КА2: Проекти співпраці задля розвитку інновацій та обміну кращими практиками в галузі вищої освіти;
  2. співпраця між науковцями ПУЕТ та БУГ.

Першим кроком у реалізації намічених наукових планів стане участь групи науковців ПУЕТ у науковій конференції з проблем кооперативного руху, що відбудеться в БУГ під егідою Міжнародного кооперативного альянсу в серпні 2019 року.

У цей же час у Берліні будуть узагальнюватися напрацювання щодо проекту Еразмус+. Ця співпраця має гарну перспективу завдяки активній підтримці ініціатив ПУЕТ із боку німецьких кооператорів.