Продовження співпраці з вишами Полтави

На кафедрі педагогіки та суспільних наук ПУЕТ продовжують стажуватися викладачі полтавських вишів, зокрема з кафедри культурології та методики викладання культурологічних дисциплін Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Крім старшого викладача, кандидата педагогічних наук Богдани Сергіївни Скорик, розпочала стажування знана в Україні науковець у сфері професійної освіти, доктор педагогічних наук, професор, професор цієї ж кафедри Любов Миколаївна Кравченко.

Скористувалася нагодою спілкування з групою магістрантів ПУЕТ, яка навчається за освітньою програмою «Технології в ресторанному господарстві». Студенти ознайомились із виступом міністра освіти і науки України Л. М. Гріневич на розширеній колегії МОН України 26 січня 2018 року та позицією професора Любові Миколаївни Кравченко щодо створення механізмів забезпечення якості вищої освіти, інтеграції вищої освіти України в європейську спільноту та формування системи освіти впродовж життя. Цікава дискусія дала змогу студентам також висловити свої думки із приводу перспектив розвитку вищої освіти в Україні.