ПРОДОВЖУЄМО ЗНАЙОМСТВО З ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОЮ СПАДЩИНОЮ ПОЛТАВИ

7 липня 2017 р. іноземні студенти підготовчого факультету Полтавського університету економіки і  торгівлі (ПУЕТ), які приїхали навчатися в наше місто з Нігерії, Пакистану, Марокко,  Єгипту, Гани, Гамбії, Палестини  та Йорданії, відвідали два музеї: Музей важкої бомбардувальної авіації та Державний
історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви».

У музеї важкої бомбардувальної авіації іноземні студенти ознайомилися з різними моделями військових літаків та гелікоптером, оглянули їх салони та навіть змогли відчути себе справжніми пілотами за штурвалом техніки.

У Державному історико-культурному заповіднику «Поле Полтавської битви» студенти-іноземці оглянули музей Полтавської битви, Сампсоніївську церкву, пам’ятник Петру І та пам’ятник на братській могилі російських воїнів, дізнавшись багато цікавого про історичні події, пов’язані з Полтавською битвою. Особливо сподобалося студентам відчути себе в ролі українських гетьманів, російських та шведських воїнів, одягнувши історичні костюми та сфотографувавшись на згадку. Студенти поділилися теплими враженнями від музею у Книзі відгуків.