Проект літньої мовної школи в ПУЕТ

12 квітня 1018 року відбулася зустріч студентів Полтавського університету економіки та торгівлі з представником Всеукраїнської молодіжної організації AIESEC. Організаторами заходу стала тренінгова академія «Інтерлінгва» та міжнародний науково-освітній центр ПУЕТ. Представник від організації, Гутиря Богдан Олегович, розповів про діяльність товариства AIESEC, що об’єднує активну молодь зі 110 країн світу та власний досвід участі в міжнародному проекті. Активісти AIESEC — це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху формування себе як лідерів, що хочуть та знають як змінювати світ на краще.

Наразі формується полтавське відділення AIESEC , до активної співпраці з яким були запрошені й студенти ПУЕТ. Одним із перших проектів Полтавського відділення планується проведення літньої мовної школи з міжнародними волонтерами AIESEC в університеті. Метою цього проекту є забезпечення мультикультурного досвіду для студентів, щоб навчатися, удосконалювати або практикувати іноземну мову в середовищі довіри, використовуючи неформальні способи навчання.

До участі запрошуються як студенти ПУЕТ, так і інші студенти та старшокласники міста. Зустріч пройшла у невимушеній і теплій обстановці, а  після закінчення домовилися про нові зустрічі.