Проводиться дослідження напрямків сприяння комерціалізації креативних індустрій України

Сьогодні креативна економіка України перебуває на етапі свого становлення, який суттєво ускладнюється через відсутність ефективних інституційних форм для її підтримки, і стримує її якісний та кількісний розвиток. Згідно з даними попередніх досліджень представники креативних індустрій в Україні відчувають істотний дефіцит освітньої та консультативної підтримки щодо популяризації та комерціалізації своєї діяльності.

Саме тому в рамках проекту «Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти» Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія) проводять дослідження напрямків сприяння комераціалізації креативних індустрій України.

Мета дослідження полягає у визначенні найбільш затребуваних форм освітньої та консультаційної підтримки для сприяння комерціалізації діяльності у сфері креативних індустрій.

Отримані результаті будуть використані при плануванні майбутніх заходів в рамках проекту Creative Spark та інших програм спрямованих на підтримку креативних індустрій.

Наразі сфера креативних індустрій України включає наступні галузі (відповідно до Розпорядження КМУ № 265-р від 24 квітня 2019 р.): народні художні промисли, візуальне мистецтво, сценічне мистецтво, література, видавнича діяльність та друковані засоби масової інформації, аудіальне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, дизайн, мода, нові медіа та IT, архітектура й урбаністика, реклама, маркетинг, зв’язки з громадськістю та інші креативні послуги, бібліотеки, архіви та музеї.

Команда Creative Spark Poltava запрошує долучитися до дослідження представників креативних індустрій (студенти, працівники, підприємці та самозайняті особи, експерти).

Посилання на онлайн-анкету: https://bit.ly/2VkSUcY

Участь в даному дослідженні займе лише 10 хвилин, проте дозволить значно підвищити ефективність заходів з підтримки креативних індустрій, дозволить їх максимально підлаштувати під потреби креативних індустрій. Дослідження анонімне.

Дякуємо за співпрацю!

Будь-які запитання щодо дослідження можна задати через офіційну сторінку Creative Spark Pоltava у Fаcebook https://www.facebook.com/creative.spark.poltava/ або на імейл creativesparkpoltava@gmail.com