ПУЕТ долучився до обговорення шляху ліквідації голоду до 2030 року та цілей сталого розвитку в українському АПК

Щорічно у світі відзначається Всесвітній день продовольства. І хоча офіційно визнаною датою його проведення є 16 жовтня, протягом року в усьому світі  проходять заходи, приурочені цьому. Цьогоріч Всесвітній день продовольства відбувся  під девізом «Ми зможемо досягти #НульовогоГолоду до 2030 року».

Питанням глобальної продовольчої кризи останнім часом приділяють увагу й на форумах у Давосі, і в наукових колах на світовому та локальному рівнях, адже за прогнозами до 2030 року населення планети збільшиться до 8,3 млрд. Це передбачає інтенсифікацію сільського виробництва та раціональне використання природних ресурсів.

6 липня  за ініціативою AGROPORT Ukraine у Києві відбувся круглий стіл на тему: «Шлях до ліквідації голоду до 2030 року – фокус на цілі сталого розвитку АПК» . У дискусії серед інших взяли участь Ольга Трофімцева – заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань євроінтеграції, Михайло Малков – координатор програми ФАО в Україні, Богдан Шаповал – голова Ради з питань експорту продовольства (UFEB). Участь в обговоренні проблем інвестицій у сільське господарство, поліпшення якості продовольчих товарів, екосистемного підходу для забезпечення більш високої сільськогосподарської ефективності, приватно-державної співпраці в досягненні цілей сталого розвитку АПК взяли також науковці, зокрема, Полтавський університет економіки і торгівлі представляла к. т. н., доцент кафедри товарознавства продовольчих товарів Аліна Ткаченко.

У результаті дискусії були визначені пріоритетні напрями наукових досліджень, а також державних цільових програм у сфері аграрної політики та продовольства. Так, одним із найважливіших питань є створення конкурентоспроможної, якісної та безпечної харчової продукції, що може експортуватися на зовнішні ринки. Найбільш перспективними наразі є ринки Африки та Сходу, зокрема в контексті проблеми глобального голоду. Одним із пріоритетних напрямів є також експорт органічної та екологічно чистої готової продукції на ринки Європи. Поряд із тим на внутрішньому ринку України варто зосередитися на проблемі харчового раціону населення, зокрема дитячого.