ПУЕТ ДОЛУЧИВСЯ ДО ПРОЕКТУ ШКІЛЬНОГО ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ ПОЛТАВЩИНИ

У перші дні нового навчального року 100 учнів області з числа кращих пройшли інтенсивне навчання з підготовки та подання проектів до Шкільного громадського бюджету Полтавщини.

Ці дні були насичені знаменними подіями для кожного з учасників. Учні були максимально допитливими, зацікавленими, ерудованими та активними, а тренери виступали не лише в ролі менторів, а були й рівноправними членами учнівської когорти.

Програма передбачала лекційні заняття з бюджетної тематики, представлення та обговорення покрокової карти участі в конкурсі, роботу у групах із розробки проектів, воркшоп «Рекламуй свій проект», обговорення та дискусії.

Цими днями база дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Ерудит» у селі Потоки Кременчуцького району стала епіцентром генерування ідей, палкого їх обговорення, іноді не менш палкого відстоювання власних переконань, пошуку мотивів залучення до проектів представників різних груп населення об’єднаних територіальних громад.

Якісним результатом спільних зусиль можна сміливо назвати те, що в кожного учня наприкінці інтенсиву був чорновий варіант власного проекту.