ПУЕТ ГОСТИННО ВІДКРИВ ДВЕРІ ДЛЯ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ ТА ГОСТЕЙ

«Унікальний освітній простір Полтавського університету здатен задовольнити будь-які освітні потреби сучасного абітурієнта. Відповідність міжнародним освітнім стандартам та сприятливе середовище для розвитку лідерських якостей студентів – ось ключові умови якісної підготовки фахівців у ПУЕТ», – акцентував увагу гостей та потенційних абітурієнтів проректор із навчально-педагогічної роботи, доктор економічних наук Олександр Васильович Манжура.

Для гостей була підготовлена інформативно-іміджева та організаційна програми, до яких були включені: презентація освітніх можливостей університету, умови та особливості вступної кампанії-2018року, знайомство із внутрішньою корпоративною культурою закладу вищої освіти, досвідом студентського самоврядування, матеріально-технічною базою ПУЕТ.

Конструктивний діалог організаторів та учасників Дня відкритих дверей дає підстави сподіватися на зустріч уже в навчальному році в аудиторіях Полтавського університету економіки і торгівлі!

Дякуємо всім гостям нашого заходу! До нових зустрічей!