ПУЕТ розширює географію співробітництва за програмою міжнародної кредитної мобільності Еразмус+ КА1

У рамках реалізації проекту міжнародної кредитної мобільності ПУЕТ спільно з Громадським інтегрованим центром професійної підготовки Валлє Ельда (CIPFP Valle de Elda), м. Ельда, Іспанія, профінансованого за результатами участі в конкурсі програми Еразмус+ КА1 2018 року, із 24 травня по  3 червня 2019 року відбувся візит делегації ПУЕТ у складі  директора МНОЦ Перегуди Юлії Володимирівни, доцента кафедри комерційної діяльності та підприємництва Юрка Ігора Вікторовича та зав. сектора з організації міжнародних професійних стажувань МНОЦ Бичкової Анни Григорівни до CIPFP Valle de Elda.

CIPFP Valle de Elda – це навчальний центр, як підпорядкований Міністерству освіти, досліджень, культури та спорту Валенсійської спільноти, який розпочав функціонувати 21 вересня 1999 року. У 2016 році центр був переформатований у Громадський інтегрований центр професійної підготовки. Місія CIPFP полягає у сприянні професійному та соціальному розвитку студентів, а також підвищенні кваліфікації та перекваліфікації людей протягом усього їхнього життя.

Стажування розпочалося зі знайомства з партнерами та взаємними  презентаціями CIPFP та ПУЕТ.  Head of studies Maria Jesus Garcia Soto розповіла про освітню систему Іспанії та освітні пропозиції навчального центру. Колеги з департаменту Commerce and Marketing представили свої навчальні програми «International Trade» та «Marketing and Advertisment» за різними освітніми рівнями. Після презентацій була проведена оглядова екскурсія навчальним закладом, під час якої делегація ПУЕТ мала змогу  ознайомитися з його матеріально-технічною базою.

Було проведено обговорення планів щодо організації майбутніх мобільностей учасників проекту у 2019-2020 н.р., а також подальшої співпраці ПУЕТ та CIPFP у рамках спільної участі за різними напрямами у програмі Еразмус+ та інших міжнародних програмах і проектах. Представники ПУЕТ взяли участь у «Plurilingual Seminar with Educational Regional Advisers and tools for Education», який щомісяця проводиться представниками регіонального управління Міністерства освіти, досліджень, культури та спорту Валенсійської спільноти для викладачів CIPFP з метою підвищення їх професійних лінгвальних навичок, а також навичок у підготовці та поданні методичних матеріалів студентам з урахуванням сучасних технологій. Викладання у CIPFP здійснюється трьома мовами: іспанською, каталонською та англійською.

Завдяки тісному партнерству CIPFP та University of Alicante (м. Аліканте, Іспанія) та з метою розширення партнерських кордонів представники CIPFP посприяли зустрічі та знайомству делегації ПУЕТ з Head of Institutional Relations, Educational Innovation and Equality of the School of Economics and Business of the University of Alicante  Maria Elena Fabregat Cabrera. Під час зустрічі було визначено основні спільні напрями діяльності  закладів вищої освіти та відповідно можливості для  співпраці в майбутньому, зокрема проект «Університет третього віку», освітні програми з підприємництва, філології, менеджменту, бізнес-адміністрування, економіки, гастрономії та кулінарного мистецтва, туризму, маркетингу, управління персоналом тощо. Після зустрічі була проведена запланована оглядова екскурсія територією університету. University of Alicante налічує більше 30000 студентів, має у своїй структурі з більш ніж 70 департаментів і дослідницьких груп, тут працюють п’ять дослідних інститутів, має площу понад 1 квадратний кілометр, на якій розташовано, крім адміністративних та університетських корпусів, музей Університету, науковий парк, бібліотека, спорткомплекс тощо.

CIPFP Valle de Elda діє за системою практико-орієнтованого навчання і має широку мережу компаній-партнерів як на території Іспанії, так і всієї Європи. У рамках програми візиту ПУЕТівці ознайомилися з роботою підприємства виноробства «Bodegas Bocopa» та міжнародною компанією з виготовлення віконних ролетів «Gimenez Ganga» разом зі студентами CIPFP спеціальності  International Trade у ході їх підготовки до періоду проходження стажування.

Для гостей з України була організована оглядова екскурсія до Castillo de la Mola in Novelda – замку, надзвичайною за своєю архітектурною красою як ззовні, так і всередині, а також неймовірними краєвидами.

Упевнені в подальшій плідній співпраці ПУЕТ та Громадського інтегрованого центру професійної підготовки CIPFP Valle de Elda у партнерстві з University of Alicante!