ПУЕТ серед ЗВО м. Полтава в наступному році матиме найбільшу кількість обмінів студентами та викладачами

Днями Національний офіс Програми Еразмус+ в Україні оголосив результати відбору проєктних заявок щодо співпраці з європейськими університетами у сфері обмінів студентами та викладачами.

Серед полтавських закладів вищої освіти рейтинг ЗВО за кількістю схвалених проєктів такий:

  1. Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» – 12 проєктів, відповідно до яких університет у 2020 році співпрацюватиме з європейськими університетами-партнерами Хорватії, Словенії, Італії, Литви, Польщі, Румунії, Іспанії, Туреччини.
  2. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка – 6   проєктів (Хорватія, Німеччина, Польща, Туреччина).
  3. Українська медична стоматологічна академія – 2 проєкти (Греція, Іспанія).
  4. Полтавська державна аграрна академія – 1 проєкт (Польща).
  5. Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка – 1 проєкт (Данія).

TOП українських ЗВО, що вибороли найбільшу кількість проектів, очолює Київський національний університет імені Тараса Шевченка, який отримав 46 проєктних заявок, 44 проєкти на рахунку Львівського національного університету імені Івана Франка, 35 проєктів – Львівської політехніки.

Нагадаємо у рамках програми міжнародної кредитної мобільності Еразмус+КА1 відкриті наступні можливості: короткострокові програми обміну: на навчання (3-12 міс.) та на практику (2-12 міс.) для українських (молодших) бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів; викладання/підвищення кваліфікації/на стажування (від 5 днів до 2 міс.) для викладачів та працівників закладів вищої освіти.

Тож вітаємо колег із перемогою. Щиро бажаємо енергії, запалу, наснаги та натхнення!