ПУЕТ – УЧАСНИК ЩОРІЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ ПРО СУЧАСНЕ МІСТО ТА ЙОГО СУСПІЛЬСТВО «МАЙСТЕРНЯ МІСТА. МОЯ ПОЛТАВА – МОЄ МАЙБУТНЄ»

Для полтавців і гостей міста вже став звичним та завжди очікуваним щорічний урбаністично-культурний фестиваль про сучасне місто та його суспільство «Майстерня міста. Моя Полтава – моє майбутнє» –, платформа для спілкування жителів міста, громадських організацій, ініціатив, представників некомерційного сектора, бізнесу та міської влади.

Головна мета заходу – залучення мешканців  до процесів оновлення міста і розвитку, демонстрація підходів і можливостей інтегрованого розвитку. Формування розуміння нового якісного середовища для праці та життя в Полтаві.

Постійним активним учасником цього фестивалю є Полтавський університет економіки і торгівлі. Невід’ємною складовою освітньої та громадянської позиції команди ПУЕТ є соціальна відповідальність, усвідомлення своєї причетності спільної справи – розбудови та примноження благополуччя й добробуту рідного міста.

Уже традиційно, на цьому фестивалі представляли викладачі, студенти та слухачі соціального проекту ПУЕТ – Університету третього віку, які виступили в ролі ведучих-модераторів локацій: Чайка Інна Петрівна, Теремецька Тетяна Іванівна, Новицька Наталія Анатоліївна, Степанова Лариса Валентинівна, Калініченко Катерина Андріївна, Негода Марина.

Першою локацією від нашого університету спільно із представниками мандрівної спільноти «Пока телік» був майстер-клас «Створи свою екскурсію». Модератори заходу в ігровій формі проаналізували головні умови створення цікавої екскурсії, особливості прокладання туристичних маршрутів, урахування цінової політики та основні пріоритети для середньостатистичних туристів. Спільно з учасниками було проаналізовано головні туристичні об’єкти Полтави та області, напрями підвищення туристичної привабливості нашого регіону. Отже, завершальним етапом майстер-класу стала екскурсія «Інновативна Полтава». Учасники екскурсії мали змогу познайомитися з інноваційними об’єктами нашого міста. Екскурсія виявилась цікавою й пізнавальною.

Друга локація ПУЕТ була організована і проведена спільно з учасниками соціального проекту нашого ЗВО – Університет третього віку. Майстер-клас «Домашній сад. Спільне змістовне проведення дозвілля з людьми поважного віку». Розуміючи соціальну та громадянську відповідальність перед людьми поважного віку, команда ПУЕТ проводить інтенсивне навчання і залучення їх до активного способу життя, розвиває їх компетенції, допомагає освоювати нові навики й уміння для підвищення громадянської та соціальної активності. У рамках цієї локації були доступні для полтавців та гостей міста майстер-класи «Плетіння гачком. Фріволіте» та «Жіноча прикраса своїми руками», які зібрали чималу кількість глядачів та учасників.

Третя локація Полтавського університету економіки і торгівлі передбачала проведення флешмобу «Руханка об’єднує». Метою цього інтерактиву було приверення уваги до проблем незалученості людей поважного віку до соціального та громадського життя нашого міста. Студентський актив спільно зі слухачами Університету третього віку провели активну руханку. Гарний настрій, бадьорість духу від позитиву та синергії учасників не залишила байдужих а ні учасників, а ні глядачів.

Дякуємо активній та креативній команді нашого університету за чудову організацію й ефективну командну роботу! Dream big!