ПУЕТ увійшов до Топ-3 ЗВО м. Полтава за версією Webometrics Ranking July 2019

Серпень щедрий на підбиття підсумків для вітчизняних університетів.

Майже синхронно ми отримуємо гарні новини від двох найвагоміших експертів: МОН України та Webometrics-2019.

Webometrics Ranking of World's Universities опублікував традиційний рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності в мережі. Результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік, в січні і в липні.

У процесі складання Webometrics Ranking of World's Universities враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, кількість завантажених на сайт файлів і інші показники.

Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту університету.  Розробники відзначають, що при складанні рейтингу показники відвідуваності і дизайн сайтів в розрахунок не беруться.

Новий web-рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками в липні 2019 року.

Загалом, рейтинг охоплює понад 12 тисяч університетів та навчальних закладів з усього світу, з них 320 вищих навчальних закладів з України.

Згідно з результатами у загальному рейтингу ПУЕТ посів 87 місце, водночас ми вийшли до трійки Полтавських ЗВО в цьому ТОР, серед вітчизняних приватних ЗВО ПУЕТ посів 6 місце.

Тож спільна наполеглива робота всього колективу університету вкотре знайшла високу оцінку.

Данні з сайту http://osvita.ua/vnz/rating/65258/