ПУЕТ ВІДВІДАЛИ СТУДЕНТИ ЖИТОМИРСЬКОГО КООПЕРАТИВНОГО КОЛЕДЖУ БІЗНЕСУ І ПРАВА

2 червня до ПУЕТ завітали студенти Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права – майбутні молодші спеціалісти із права, експертизи та митної справи й технологи харчування. Юнаки та дівчата познайомились із провідними викладачами кафедр, деканами та співробітниками приймальної комісії. Для гостей було влаштовано екскурсію університетом і студентським містечком, під час якої вони змогли побачити сучасні навчальні аудиторії, нові лабораторії, студію звукозапису, читальні й актову зали, спортивний комплекс і гуртожиток. Присутні говорили про історію університету, його успішних випускників, можливості, що отримують студенти, навчаючись, у тому числі закордонні практики та стажування, обміни студентами й освітніми програмами тощо.

Крім цього, для гостей була передбачена екскурсія містом. Сповнені вражень, гості ділились своїми емоціями та планами на майбутнє.