ПУЕТ ВИВЧАЮТЬ УНІКАЛЬНИЙ ОСВІТНІЙ КУРС-ПРАКТИКУМ «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку»

ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» спільно із DVV International Україна за підтримки Полтавського університету економіки і торгівлі розробили унікальний освітній курс-практикум «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку». Цей курс є практичною реалізацією концепції «навчання впродовж життя», що спрямований на підвищення громадянської та соціальної активності українців, зокрема людей похилого віку.

7 вересня 2018 року розпочато навчання за цим освітнім курсом-практикумом. Велика кількість охочих, високий рівень вмотивованості та цікавість зібрала 93 учасники-слухачі курсу-практикуму.

Викладачами-модераторами курсу виступили викладачі Полтавського університету економіки і торгівлі:

• Верезомська Світлана Жоржовна, кандидат історичних наук, доцент кафедри педагогіки та суспільних наук;
  • Карманенко Василь Васильович, директор офісу студентського омбудсмена ПУЕТ, старший викладач кафедри педагогіки та суспільних наук;
  • Усанов Ігор Вікторович, кандидат філософських наук, доцент кафедри педагогіки та суспільних наук;
  • Сергійчук Вікторія Олегівна, приватний підприємець.

З метою забезпечення високого рівня методичного та навчального забезпечення освітнього процесу під час вивчення освітнього курсу-практикуму, викладачі, які модерують цей курс у липні 2018 року успішно пройшли тренінгове навчання «Методологія і практика освіти людей похилого віку».

Бажаємо учасникам успіхів  в освоєнні цікавого й корисного! Переконані, що цей курс-практикум буде здійснюватися на постійній основі та зробить свій вплив на розвиток громадянського суспільства в Україні.