П'ятий набір слухачів курсу професійного навчання «Сучасні технології інформаційних систем» з перепідготовки та соціальної адаптації колишніх військовослужбовців

У рамках реалізації чинного проекту з організації курсів перепідготовки офіцерів запасу за програмою «НАТО – Збройні Сили України» відповідно до грантової програми НАТО «Партнерство заради миру» кафедра економіки підприємства та економічної кібернетики Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавського університету економіки і торгівлі» спільно з Навчально-науковим інформаційним центром (ННІЦ) університету за підтримки ректорату вп’яте отримала право на проведення занять із підвищення кваліфікації колишніх військовослужбовців Збройних Сил України спільно з партнером у сфері професійного навчання Міжгалузевим інститутом післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

На навчальній базі університету викладачами кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики спільно з науково-педагогічними працівниками ННІЦ 28 листопада 2018 року розпочато проведення занять з колишніми військовослужбовцями, які будуть навчатися на 3 місячних курсах підвищення кваліфікації «Сучасні технології інформаційних систем».

Для відкриття курсів до університету з візитом 28 листопада 2018 р. прибули менеджер програм НАТО в Україні Крістофер Штаудт, менеджер з організації (м. Полтава) Захарчук В. Т. та представник обласного військового комісаріату.

Під час візиту відбулися перемови між гостями та керівництвом університету, яке представляли проректор із наукової роботи університету професор Гаркуша С. В., завідувач кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики, професор Рогоза М. Є. Сторони обговорили питання навчання, соціальної адаптації та працевлаштування колишніх військовослужбовців, визначили напрями подальшого співробітництва між ПУЕТ і МІПК НТУ «ХПІ».

У навчальній аудиторії проректор із наукової роботи професор Гаркуша С. В., завідувач кафедри, професор Рогоза М. Є. і гості зустрілися з офіцерами запасу, що прибули для навчання на курсах, виступили з привітаннями, представили викладацький склад та урочисто відкрили курси, й викладачі розпочали перше заняття.

Церемонію супроводжували представники мас-медіа, преси та департаменту маркетингу та прес-центру Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавського університету економіки і торгівлі».