Реєстрація вступників для складання ЄВІ та ЄФВВ

 1. Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ – з іноземної мови) / єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ – з права та тесту загальних правничих компетентностей) триватиме з 12 травня по 5 червня 2020 року. Здійснюється приймальною комісією закладу вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Учасник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.
 2. Основна сесія ЄВІ проводиться 1 липня.
 3. Основна сесія ЄФВВ – 3 липня для вступників зі спеціальності «Право». (Курси підготовки до складання ЄФВВ – в червні-місяці, слідкуйте за інформацією на сайті www.el.puet.edu.ua).
 4. Процедура реєстрації:

 4.1.Для успішної реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії primcom.puet@gmail.com скановані копії або фотокопії:

 • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка
 • документа, що посвідчує особу
 • облікової картки платника податків
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника
 • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень)

Додатково:

 • для випускників 2020 року, які ще не завершили навчання – довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу
 • у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ – медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о

4.2. У темі листа обов’язково треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листапрізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

4.3. Після перевірки приймальною комісією наявності необхідних для реєстрації документів та правильності їх оформлення, формується реєстраційна картка та екзаменаційний лист.

4.4. У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановані копії реєстраційної картки та екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в Заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії та видається вступнику особисто. Оформлений екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо вступником зазначено про таку необхідність в Заяві-анкеті.

4.5. Якщо в реєстраційній картці та/або екзаменаційному листку ви виявите помилки, здійсніть власноруч виправлення помилки(ок) в паперовому варіанті, сканкопії/фотокопії виправлених документів надішліть до приймальної комісії primcom.puet@gmail.com до 05.06.2020 року.

4.6. Для допуску до пункту тестування Вступник має самостійно роздрукувати Запрошення-перепустку зі свого особистого кабінету за тиждень до складання ЗНО.

4.7. Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, приймальна комісія надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Для допуску до пункту тестування Вступник має пред’явити:

 • запрошення-перепустку (вступники самостійно роздруковують із сайту УЦОЯ на інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ»), в якому буде зазначено адрес пункту тестування
 • екзаменаційний листок (сформований приймальною комісією)
 • документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку)
 • Пункти проведення ЄВІ та ЄФВВ – всі обласні центри (крім міст Донецьк і Луганськ) та м.Слов’янськ і м.Маріуполь Донецької обл., м.Сєверодонецьк Луганської обл.
 • Додаткові населені пункти для ЄВІ з англійської мови м.Біла Церква Київської обл., м.Кременчук Полтавської обл., м.Кривий Ріг Дніпропетровської обл., м.Мелітополь Запорізької обл., м.Умань Черкаської обл.