Робоча поїздка до Великої Британії викладачів ПУЕТ

22–29.09.2019 року відбулася робоча поїздка до Портсмутського університету в рамках проекту Creative Spark у складі учасників команди – декана факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу Ткаченко Аліни Сергіївни, доцентів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Юрка Ігоря Вікторовича, Михайленко Олени Миколаївни, Лісіци Вікторії Вікторівни та завідувача кафедри менеджменту Шимановської-Діаніч  Людмили Михайлівни.

Під час візиту делегація провела робочу зустріч із представниками університету стосовно діяльності проекту. У Портсмутському університеті команда відвідала інноваційний бізнес-центр, центр кар’єри, навчальні заняття, бібліотеку, лабораторії університету.

Цікавим є досвід центру кар’єри. Це структурний підрозділ Портсмутського університету, де працює 40 співробітників. Центр допомагає знайти роботу своїм студентам та випускникам протягом 5 років після випуску. Для цього необхідно лише записатися онлайн, якщо допомога полягає в оформленні резюме. Безкоштовно консультація займає 20–40 хвилин, а компанії платять символічну плату за пошук співробітників. В університеті влаштовують ярмарки для охочих стати волонтерами, а також презентації бізнес-ідей для інвесторів. Окремо існує центр інновацій, що збирає замовлення від компаній на наукові розробки.

Досвідом з упровадження креативних бізнес-проектів поділилися співробітники інноваційного бізнес-центру. Основними їх інвесторами є колишні випускники університету. Для студентів організовують заняття з підприємництва в позанавчальний час, що допомагає їм втілювати в життя бізнес-плани.

Під час робочої зустрічі учасники проекту також обговорили подальші плани виконання проекту. Наприкінці жовтня ПУЕТ відвідає делегація з Портсмутського університету.

Незабаром у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбудеться лекція Андрія Длігача, голови Advanter Group.