Розпочалися захисти дипломних проєктів студентами-технологами

19 травня 2020 року на кафедрі технологій харчових виробництв і ресторанного господарства розпочалися захисти дипломних проектів студентів спеціальності 181 «Харчові технології» заочної форми навчання.

Протягом п’яти днів комісія у складі Щур Л. С. (заступниця генерального директора із стандартизації та оцінки відповідності ДП "Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації" – голова комісії), Хомич Г. П. (завідувачка кафедрою ТХВРГ, д.т.н., професор), Рогова А. Л. (к.т.н., доцент), Левченко Ю. В. (к.т.н., доцент), Гончаренко В. Ф. (майстер виробничого навчання – секретар) має заслухати 37 бакалаврських проектів.

Враховуючи нестандартну цьогорічну ситуацію, захисти дипломних проектів проводяться з допомогою сучасних інформаційних технологій в онлайн-режимі.

Підсумовуючи результати перших двох днів захисту, хочемо зазначити, що представлені роботи присвячені актуальним питанням розвитку галузі ресторанного господарства, а студенти володіли глибокими теоретичними знаннями та хорошими практичними навичками як інженерних розрахунків, так і організації виробничого процесу.

Вітаємо «перших ластівок» з успішним захистом дипломних проектів та бажаємо успіхів і плідної професійної діяльності!

Ну а решті студентів бажаємо не менш гідно представити проекти та отримати високі оцінки своєї роботи!!!