РОЗРОБЛЕННЯ ТА ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

За сприяння Місії технічної допомоги SPHERE, EACEA, Національного ЕРАЗМУС+ офісу в Україні та за підтримки Міністерства освіти та науки України 7 липня 2017 року проведено семінар «Розроблення та імплементації освітніх програм відповідно до Національної рамки кваліфікацій, Європейські рекомендацій та стандартів із забезпечення якості (ESG) та національних стандартів вищої освіти», в якому брали участь представники нашого університету,  а саме : директор науково-навчального центру, доцент Н.В. Герман та директор Інституту економіки, управління та інформаційних технологій, професор Н.С. Педченко.

Зазначимо, що їх участь не випадкова, адже саме вони безпосередньо на управлінському рівні здійснюють всі процеси, що пов’язані з розробкою та впровадженням в освітній процес нових сучасних освітніх програм.

Щільний графік роботи передбачав обговорення проблемних питань у сфері вищої освіти – розробці та впровадженню нових програм та забезпечення якості освіти. Крім цього, у перервах учасники семінару мали нагоду неформального спілкування з вищезазначених питань зі спікерами.

Загалом захід пройшов інформативно, цікаво та плідно.

На фото:

директор науково-навчального центру, доцент Н.В. Герман, заступник міністра освіти та науки Ю. М. Рашкевич та директор Інституту економіки, управління та інформаційних технологій, професора Н.С. Педченко