Семінар-тренінг «Ефективний підприємець: як не згоріти в бізнесі та все витримати»

За сприяння Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» 07 червня 2018 року відбувся cемінар-тренінг «Ефективний підприємець: як не згоріти в бізнесі та все витримати» (тренер – доцент кафедри управління персоналом і економіки праці Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», к. е. н., доц. Степанова Лариса Валентинівна).

У заході взяли участь підприємці, студенти, молодь, яка бажає започаткувати власну справу чи знаходиться у пошуках ідей та можливостей для побудови успішного малого чи середнього бізнесу.

Мета семінару-тренінгу – актуалізація та структурування знань щодо стресостійкості підприємців, напрямів упередження емоційного вигоряння у процесі підприємницької діяльності.

Зустріч розпочалася із знайомства та представлення учасників. Далі у навчально-ігровій формі команди виконували завдання.

Усі учасники отримали сертифікати.