ШУКАЄМО СТУДЕНТСЬКОГО ОМБУДСМЕНА

Полтавський університет економіки і торгівлі - класичний навчальний заклад із понад півстолітньою історії успішної освітньої діяльності в Україні та світі, який активно інтегрує у своє навчальне й наукове середовище ефективні інструменти взаємодії, командної роботи та спільної відповідальності. Одним із важливих елементів формування внутрішньої корпоративної культури успішного навчального закладу є усунення будь-яких непорозумінь і спорів між усіма учасниками освітнього процесу через упровадження посади студентського омбудсмена.

Офіс омбудсмена Полтавського університету економіки і торгівлі створений за фінансової підтримки Erasmus+ у рамках проекту AESOP «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом уведення посади омбудсмена».

Резюме місця:

Ми шукаємо студентського омбудсмена, діяльність якого буде направлена на:

• узагальнення, узгодження, формування та повну безперешкодну реалізацію прав, обов'язків та свобод студентів Університету в усіх сферах життя
  • захист усіх прав і свобод кожного студента Університету
  • запобігання порушенню прав і свобод студента та сприяння їх поновленню

Завдання студентського омбудсмена:

• представляти інтереси студентів перед ректоратом університету, в органах місцевої та державної влади;
  • аналізувати стан реалізації й забезпечення прав, свобод та інтересів студентів;
  • проводити попереджувальні заходи для запобігання порушення прав, свобод і законних інтересів студентів;
  • організовувати заходи щодо роз’яснення студентам їх правового статусу, обсягу їх прав та обов’язків;
  • вживати необхідні заходи у випадку порушення прав, свобод та законних інтересів студентів;
  • надавати рекомендації щодо запобігання конфліктних ситуацій студентам та іншим учасникам освітнього процесу.

Якщо Ви:

• толерантний, тактовний і стресостійкий
  • комунікабельний та маєте навички проведення зустрічей
  • швидко приймаєте рішення та вмієте нести за них відповідальність
  • умієте враховувати етнокультурні, етноконфесійні й етнопсихологічні особливості поведінки та спілкування
  • володієте навичками міжкультурної комунікації
  • умієте сприймати різні точки зору, позиції і знаходити компроміс

Тоді чекаємо на Вас у команді ПУЕТ!

Вимоги до кандидатів:

• громадянин/громадянка України
  • наявність вищої освіти
  • володіння іноземною мовою (англійська на рівні Upper-Intermediate)

Перевага надається випускникам ПУЕТ.

Ми пропонуємо:

• офіційне працевлаштування
  • повний робочий день
  • особистий кабінет
  • своєчасну заробітну плату
  • соціальні гарантії згідно з КЗпП
  • безкоштовне навчання та можливість отримати практичний досвід і теоретичні знання у професійній сфері

Для участі у конкурсі необхідно подати CV та мотиваційний лист на електронну адресу: ombudsman.puet@gmail.com до 20 січня 2018 року.

Тема листа «Вакансія студентський омбудсмен».