СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ПУЕТ «УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ» ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ

Уже традиційно люди поважного віку м. Полтави та області, спраглих до знань та освоєння нових навичок і компетенцій, збирає Університет третього віку!

Завдяки ефективній роботі викладачів і студентів-волонтерів забезпечується високий рівень організації освітнього процесу та успішне освоєння людьми поважного віку нових знань, умінь, навичок у компетенцій для підвищення особистої та громадянської ефективності слухачів.

Вони допомагають людям поважного віку освоювати нове: історико-культурну спадщину Полтавського краю, основи комп’ютерної грамотності, англійську мову для початківців, основи якісного життя та харчування, соціальної адаптації.

Команда Університету третього віку отримує чимало схвальних відгуків та побажань від слухачів-учасників. Усі вони будуть враховані під час організації навчальних занять. «Тільки в синергії, тільки спільними зусиллями, тільки на власному прикладі ми здатні довести – світ змінити на краще можливо, і ці зміни починаються з нас», – підсумовують навчальний день в Університеті третього віку організатори проекту.