Солідарність закордонних партнерів університету з народом України!

На адресу університету надійшов лист від директора консалтингової компанії Cormack  Consultancy Group Чарльза Кормака з пропозиціями налагодження співробітництва ПУЕТ з університетами Великобританії.
 
 
Шановні Ректори!
 
У ці скрутні часи звертаємось до Вас із пропозицією про допомогу. Мене звуть Чарльз Кормак, я засновник та директор консалтингової компанії, яка працює у сфері вищої освіти – Cormack Consultancy Group. Протягом багатьох років ми плідно співпрацювали з багатьма українськими університетами та прагнули допомогти нашим партнерам з України у широкому розумінні.
 
Компанія у партнерстві із об’єднанням університетів Великобританії Universities UK (https://www.universitiesuk.ac.uk) започаткувала ініціативу під назвою “Ініціатива Єднання”. Суть ініціативи полягає у поєднанні українського університету з університетом-побратимом у ЄС або Британії схожого профілю, розміру та за наявністю однакових спеціальностей.
 
Таке «єднання» допоможе українському університету здобути надійного партнера, що підтримуватиме безпосередній зв’язок між студентством та академічною спільнотою обох закладів. Університети-партнери краще розумітимуть потреби та виклики, які стоять безпосередньо перед конкретним українським ЗВО, зможуть надавати необхідну підтримку адресно та відповідно до запитів. Така підтримка може включати, але не обмежується наступним:
 
- Організацію програм мобільності для студентів та викладачів;
- Організацію доступу до баз даних та онлайн курсів, які студенти Вашого університету зможуть проходити безкоштовно, отримуючи кредити;
- Доступ до наукових бібліотек та репозитаріїв;
- Стипендії для короткострокових досліджень аспірантів;
- Забезпечення якості освіти в українському ЗВО на період відновлення системи освіти;
- Збір коштів чи створення фонду на відновлення українського ЗВО чи задоволення певних адресних потреб;
- Культурні та інформаційні, наукові заходи серед студентства;
- Створення партнерства для подання грантових заявок;
 
Цей перелік не є вичерпним, Ви можете надавати свої пропозиції до партнерської установи. На наш погляд, це допоможе поглибити інтернаціоналізацію українських закладів вищої освіти та пом’якшити кризові явища.
 
Якщо Ви зацікавлені в участі Вашого навчального закладу до програми “Ініціатива Єднання”, будь ласка, заповніть форму за посиланням: https://forms.monday.com/forms/d8389323f4e0fbc1215db6ca150b41a7?r=use1.
 
Ми допоможемо Вашій установі знайти партнера, який відповідає параметрам Вашого ЗВО.
 
Ви також можете звертатися до нас із запитами та пропозиціями.
Ми готові надавати будь-яку підтримку академічній спільноті України у цей нелегкий час.
 
З повагою,

Чарльз Кормак
 
Дякуємо за підтримку колективу університету та народу України!