Старт language school у Полтаві

8 червня  у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся установчий семінар (Incoming preparation seminar) для іноземних студентів, які проводитимуть заняття з англійської, китайської та арабської мов для всіх охочих полтавців під егідою міжнародної молодіжної організації «AIESEC» та за сприяння тренінгової академії «Інтерлінгва».

Під час проведення семінару представники організації презентували стажерам необхідну інформацію стосовно міжнародного проекту «language school» в Полтаві. Розглянули теми лідерства, культурного шоку, розповіли про Україну та Полтаву, висвітлили інформацію стосовно огранізації та власне проекту. До Полтави приїхало 12 молодих людей із Туреччини, Єгипту... До них у групи з вивчення іноземних мов та міжнародного спілкування зареєструвалися понад 120 полтавців, серед яких також викладачі та студенти ПУЕТ. Бажаємо всім успіху та наснаги у вивченні іноземної мови!