СТАЖУВАННЯ В ПОЛЬЩІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПУЕТ

Полтавський університет економіки і торгівлі систематично розширює коло міжнародних освітніх зв’язки з метою збільшення навчальних, наукових та професійних можливостей для своїх студентів.

Початок навчального руку виявився особливо плідним. Так, 11 вересня 2017 року в нашому університеті відбулася презентація проекту по стажуваннях у Польщі. Ініціаторами та модераторами першого, пілотного проекту виступили Полтавський  центр євроатлантичної інтеграції Полтавського університету економіки і торгівлі, міжнародний науково-освітній центр ПУЕТ та рекрутингова компанія Interesting work. Він дасть змогу студентам факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу й факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу пройти 3-місячне стажування на посадах мерчандайзера, пакувальника ковбасних виробів в торгових виробничих підприємствах Республіки Польщі. Організатори проекту пропонують студентам додаткові професійні напрями для стажування.

За детальною інформацією можна звертатися до:

• Координатор проекту від університету, доцент кафедри експертизи та митної справи Ткаченко Аліна Сергіївна (ауд. 416), номер тел. 050-14-77-401
  • Міжнародного науково-освітнього центру (Бичкова Анна Григорівна, ауд. 309) номер тел.  50-97-95