Студентки ПУЕТ спеціальності «Міжнародні економічні відносини» стали учасницями молодіжного обміну Erasmus+ у Латвії

Із 24 жовтня по 1 листопада 2018 року студентки 5-го курсу Блоха Вiкторiя та 6-го курсу Довбня Надiя спеціальності «Міжнародні економічні відносини» взяли участь у проекті молодіжного обміну «Environment friendly», який фінансується Європейським Союзом у рамках програми Erasmus+ та провели один тиждень у м. Лієпая Латвійської Республіки.

Проект «Environment friendly» зібрав разом 40 учасників із Латвії, Польщі, України, Чехії, Росії, Туреччини, Греції та Італії. Його мета – обговорення глобальних екологічних проблем: економне використання води, користування транспортними засобами та нагромадження сміття.

Під час проекту учасники змогли краще зрозуміти, як саме вони впливають на екологію, разом намагались знайти способи зменшення негативного впливу.

Молоді люди обмінялись досвідом та інформацією про екологію в їх країні, а також створили інформаційну кампанію для привернення уваги до мінімізації екологічного відбитку.

Студентки Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ) знайшли однодумців та отримали незабутні враження й досвід під час проекту.