Студенти ПУЕТ продовжили навчання за програмою «Student Action: Програма розвитку лідерського потенціалу у студентів» від Британської Ради

30 листопада – 1 грудня студентки Полтавського університету економіки і торгівлі Ольга Куливуш, Марина Негода та Яна Полєва, які попередньо пройшли конкурсний відбір, узяли участь у другому модулі програми «Student Action: Програма розвитку лідерського потенціалу у студентів» від Британської Ради, що відбувся в м. Київ.  Під час зустрічі наша команда презентувала проект «International Club», метою якого є налагодження міжкультурного діалогу між українськими та іноземними студентами в ПУЕТ.

У рамках організованого заходу команди дізналися про організацію роботи органів студентського самоврядування в Університеті Джорджа Вашингтона, а також  продовжили навчання з проектного менеджменту та лідерства. Основні питання, що розглядалися, стосувалися фандрайзингу, ролі лідера у створенні соціальних ініціатив, сучасних моделей та парадигма лідерства, розвитку лідерського характеру, організації проекту й оформлення проектної документації та питань забезпечення якості сучасного університету. Спікерами виступили Михайло Винницький, Тетяна Харченко, Єлизавета Щепетильникова, Андрій Рождественський та Сергій Квіт.

За результатами навчання всі учасники отримали сертифікати.

Наприкінці модулів учасники мали змогу поспілкуватися з керівником відділу проектів у сфері освіти та суспільства Британської Ради Людмилою Таценко, директором Британської Ради Саймоном Вільямсом.