СТУДЕНТИ ПУЕТ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Студенти Полтавського університету економіки і торгівлі на чолі зі студентською радою є щирими поборниками здорового способу життя: систематичне пропагування основних правил та принципів серед студентської молоді університету, тематичні заходи, майстер-класи та презентації є звичними для освітнього середовища ПУЕТ.

Черговим заходом, приуроченим до Всесвітнього дня здоров’я, стала загально- університетська руханка, що була організована спільними зусиллями кафедри фізичного виховання та студентським активом ПУЕТ.

Ініціатива студентів була активно підтримана викладачами та працівниками університету, які долучились до заходу.

Висловлюємо подяку організаторам та ініціаторам руханки. Бажаємо всім міцного здоров’я та життєвого оптимізму!