Студенти військової підготовки ПУЕТ прийняли участь в урочистостях до Дня українського добровольця

17 січня цього року Верховна Рада України прийняла постанову про встановлення Дня українського добровольця 14 березня. Саме у цей день у 2014 році зі столичного Майдану добровольці відправилися на Схід. Тому 14 березня в цьому році вперше у театрі ім. М. В. Гоголя відбувся святковий концерт до Дня українського добровольця, на якому і побували студенти військової підготовки ПУЕТ.

Свято розпочалося піснею “Збережи мене в серці своїм”. Хвилиною мовчання вшанували загиблих бійців АТО.

На святі були присутні керівники Полтавської ОДА та військовий комісар Полтавського обласного комісаріату, які нагородили учасників АТО та волонтерів орденами, нагрудними знаками та грамотами.