Святковий концерт "Сватання під Новий рік"

2017 рік був багатий на події, здобутки, наукові визнання, навчальні досягнення й корпоративні ініціативи, за якими, непомітні для загалу, стоїть напружена робота, самовідданість, уміння наполегливо працювати над командними завданнями та стратегічними цілями. Така синергія в команді Полтавського університету економіки і торгівлі є показником унікальної єдності професорсько- викладацького та студентського колективу в роботі над розбудовою та примноженням освітніх навчальних та наукових здобутків пуетської громади.

Уже традиційним для нашого університету став святковий новорічний концерт. Студенти й викладачі спільними зусиллями готують феєричне новорічне шоу, яке не залишає байдужим жодного із присутніх у залі.

Цього року новорічне свято в ПУЕТ було особливим! Центр мистецтв та дозвілля ініціював написання та театралізовану постановку «Сватання під Новий рік!» – неочікувану сучасну інтерпретацію легендарної п’єси Григорія Квітки-Основ’яненка під керівництвом досвідченого керівника народного театру «Рандеву» Ракетської Лілії Анатоліївни та Тютюнник Наталії Володимирівни, керівника центру мистецтв та дозвілля. Глядачі отримали неймовірне задоволення від чудової акторської роботи, хореографічних постановок танцювального колективу «Екстрім» (керівник – Новицька Наталія Анатоліївна) та вокальних номерів.

Творчій команді Центру мистецтв та дозвілля вдалось створити унікальну новорічну атмосферу, приємне передчуття новорічних та різдвяних свят. Додав приємних сюрпризів, подарунків та несподіванок генеральний спонсор свята в ПУЕТ – Мережа магазинів електроніки MOYO.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!