СВЯТКОВИЙ НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ

2018 рік був багатий на події, здобутки, наукові визнання та навчальні досягнення, за якими, непомітні для загалу, стоїть напружена робота, самовідданість, уміння наполегливо працювати над командними завданнями та стратегічними цілями. Така синергія в команді Полтавського університету економіки і торгівлі є показником унікальної єдності професорсько- викладацького та студентського колективу в роботі над розбудовою та примноженням освітніх та наукових здобутків пуетської громади.

Уже традиційним для нашого університету став святковий новорічний концерт. Студенти й викладачі спільними зусиллями готують феєричне новорічне шоу, яке не залишає байдужим жодного із присутніх у залі. На свято завітали з поздоровленнями Снігова королева, Принц та Попелюшка, Ромео і Джульєтта та інші казкові персонажі.  Своє власне новорічне розслідування провели Холмс та Ватсон, а завершили свято Дід Мороз і Снігуронька привітаннями з прийдешніми святами..

. Без уваги не залишилися й маленькі гості свята. Для них  підготували  Новорічне дійство з казковими героями, які створили  незабутні враження для малечі. Творчій команді Центру мистецтв та дозвілля вдалось створити унікальну новорічну атмосферу, приємне передчуття новорічних і різдвяних свят.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!