Тренінг з упровадження системи управління безпечністю харчових продуктів «Hazard Analysis and Critical Control Points» (НАССР)

У ПУЕТ провели тренінг з упровадження системи управління безпечністю харчових продуктів «Hazard Analysis and Critical Control Points»(НАССР).

Запровадження системи управління безпечністю харчових продуктів вимагає законодавство Європейського Союзу. Законодавчі зміни торкнуться всіх операторів ринку харчової продукції, що регламентуються главою ІV  «Санітарні та фітосанітарні заходи» розділу IV «Торгівля і питання пов’язані з торгівлею» Угоди про асоціацію України з ЄС, Законом України «Про безпечність та якість харчових продуктів», а також розпорядженнями Міністерства агарної політики та продовольства. Із квітня 2018 року передбачено перевірки для операторів ринку харчової продукції щодо впровадження системи  управління безпечністю харчових продуктів «Hazard Analysis and Critical Control Points» (НАССР). Ця система працює вже багато років у країнах Європи, США, Канаді, Австралії, Нової Зеландії. Вона полягає увзапобіганні факторам ризику, які можуть спричинити  небезпеку для споживача.

Полтавський університет економіки і торгівлі долучається до імплементації  європейського законодавства стосовно безпечності харчових продуктів. Так, у ПУЕТ започатковано освітній проект  «Школа НАССР», який передбачає проведення тренінгів для виробників харчових продуктів, закладів громадського харчування, а також торговельних підприємств.

Перший тренінг «НАССР для початківців» відбувся 2 червня. У ньому взяли участь представники ресторанів «Палаццо», «Лілея», «Пеперончино», «Магнат», виробник «Риба щодня», а також пекарні «Колосок». Слухачі тренінгу проявили активність і зацікавленість в навчанні, а також отримали сертифікати за участь у тренінгу.

Проведення наступного тренінгу в рамках «Школи НАССР» заплановано на 23-24 червня 2018 року. Куратором проекту є доцент кафедри товарознавства продовольчих товарів, к.т.н. Аліна Ткаченко. Запрошуємо всіх зацікавлених осіб до участі в навчанні. Також надаємо консалтингові послуги та приймаємо корпоративні замовлення. Телефон для довідок: 0501477401 Аліна Ткаченко.