Третій випуск слухачів курсу професійного навчання «Сучасні технології інформаційних систем» за програмою НАТО - Україна з перепідготовки та соціальної адаптації колишніх військовослужбовців

У рамках реалізації діючого проекту з організації курсів перепідготовки офіцерів запасу за програмою НАТО, кафедра економіки підприємства та економічної кібернетики ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ» спільно з Міжгалузевим інститутом післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та Навчально-науковим інформаційним центром (ННІЦ) університету, за підтримки ректорату втретє отримала право на проведення занять з підвищення кваліфікації колишніх військовослужбовців Збройних Сил України на 3-х місячних курсах за напрямом "Сучасні технології інформаційних систем".

Для проведення випуску слухачів до університету з візитом 8 червня 2017 р. прибули: менеджер програм НАТО в Україні (м. Київ) Крістофер Штаудт, заступник менеджера програм НАТО в Україні (м. Київ) Огороднікова Олександра, директор Міжгалузевого інституту післядипломної освіти Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (м. Харків) Паржин Юрій Володимирович та менеджер з організації (м. Полтава) Захарчук Володимир Тихонович.

Університет представляв куратор проекту від університету директор ННІЦ, доцент кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики, доцент Івченко Є.І. Було обговорено питання навчання, соціальної адаптації та працевлаштування колишніх військовослужбовців, визначено напрями подальшого співробітництва між ПУЕТ і МІПО НТУ «ХПІ» та НАТО.

В аудиторії військової кафедри університету гості з НАТО зустрілись з офіцерами запасу, що навчались на курсах, виступили з привітаннями та вручили відповідні свідоцтва та сертифікати випускникам курсу.

У підсумку візиту зазначено, що є реальна можливість подальшого співробітництва з підготовки слухачів за різними напрямами підготовки та участі університету в грантових програмах НАТО.