Творча зустріч із фронтменом групи «Антитіла»

17 березня 2017 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулась яскрава подія. До молоді міста завітала відома українська група «Антитіла». Хочемо зазначити, що вже склалась добра традиція, за якою у стінах Полтавського університету економіки і торгівлі відбуваються творчі зустрічі з відомими, визнаними й популярними серед молоді особистостями. Так, цього разу старшокласники міста та студенти відверто розмовляли із Тарасом Тополею на тему «Наше майбутнє – в Україні!».

Насправді та економічна, соціально-культурна та демографічна ситуація, що склалась у країні, на жаль, негативно впливає на якість і рівень життя громадян, тому найболючішою проблемою останніх років суспільства стає міграція енергійної працездатної молоді за кордон. Усі ми розуміємо, як впливає ця тенденція на розвиток країни.

Присутнім у залі розповіли про молодіжний проект U-Report, що реалізується за підтримки ЮНІСЕФ.

Загалом в актовій залі Полтавського університету економіки і торгівлі відчувалась тепла дружня та ділова атмосфера.

Після зустрічі кожен бажаючий отримав автограф від Тараса або зробив спільне фото.