У ПУЕТ ЛЮДИ ПОВАЖНОГО ВІКУ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИВЧАТИ ОСВІТНІЙ КУРС-ПРАКТИКУМ «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку»

14 вересня 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися чергові навчальні та тренінгові заняття з унікального інноваційного освітнього курсу-практикуму  «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку». Нагадаємо, реалізація цього освітнього проекту, який розробили фахівці ПУЕТ стала можлива за підтримки ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International Україна.

Наразі сформовані навчальні групи працюють над освоєнням нових знань, навичок та компетенцій. Викладачі-модератори, які працюють зі слухачами курсу, послуговуються принципами особистісно-орієнтованого навчання, індивідуального підходу, вікових особливостей та вікової навчальної мотивації. 

 Посилення громадянської позиції та соціальної активності за допомогою інформаційно-комунікативних технологій є ключовим та пріоритетним завданням освітнього курсу-практикуму.

Цей курс є практичною реалізацією концепції «навчання впродовж життя» та спрямований на підвищення громадянської й соціальної активності українців, зокрема людей похилого віку.

Викладачі-модератори курсу Верезомська С. Ж., Карманенко В. В., Усанов І.В., Сергійчук В.О. відмічають високий рівень зацікавленості та вмотивованості його учасників-слухачів.

Бажаємо учасникам успіхів  в освоєнні цікавого й корисного!  Переконані, що цей освітній курс-практикум стане постійним та вплине на розвиток громадянського суспільства в Україні.