У ПУЕТ люди поважного віку продовжують вивчати освітній курс-практикум «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку»

28 вересня 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі успішно завершився 4 тиждень навчання людей поважного віку з курсу-практикуму  «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку». Нагадаємо, реалізація цього освітнього проекту стала можлива за підтримки ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International Україна.

Майже 80 людей поважного віку опановують нові навики використання сучасних інформаційних технологій, отримують практичний досвід використання комп’ютерних та інформаційних інновацій у реалізації своїх особистих, побутових і громадянських інтересів. Викладачі-модератори проекту використовують сучасні інтерактивні технології, тренінгові методики та ігрові форми навчання для ефективного засвоєння нового навчального матеріалу та практичного досвіду учасниками курсу.

«Високий рівень вмотивованості слухачів курсу, відповідальність та професіоналізм викладачів та результативність першого місяця занять свідчать про сприятливе освітнє середовище та потужну синергію між усіма учасниками освітнього процесу. Це дає підстави стверджувати, що пропонований освітній курс є надзвичайно актуальним та затребуваним у контексті освіти дорослого населення не лише Полтавського регіону, а й всієї України в цілому», – підсумовує  керівник проекту С.І. Нестуля

Бажаємо учасників успіхів в освоєнні цікавого й корисного!