У ПУЕТ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРОЕКТ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ МІСТА

05.09 в читальній залі  Полтавського університету економіки і торгівлі пройшла своєрідна школа енергоменеджерів.  Для директорів шкіл, дитячих садків, бібліотек та інших міських комунальних закладів провели навчання із забезпечення енергоефективності та енергоаудиту. Захід організували  Полтавська міська рада, Інститут розвитку міста, а також представники проекту ПРООН.

Відкрив семінар ректор університету Олексій Нестуля, який під час вітального слова поділився методами із впровадження енергозберігаючих технологій на прикладі ПУЕТ, що працюють уже сьогодні. Серед присутніх була заступник міського голови з економічних та соціальних питань Тетяна Олегівна Юрченко, яка наголосила, що головне завдання – не лише економія енергоресурсів, але й збереження здоров’я молодого покоління. Директор комунального підприємства «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко зазначив, що головною метою проведення заходу є залучення інвестицій для покращення енергоефективності в комунальних закладах найближчим часом.

Заняття школи енергоменеджменту тривали в університеті впродовж кількох годин. За цей час експерти ПРООН детально розказали керівникам закладів про енергомоніторинг, енергоаудит та енергосервіс, які у результаті дадуть модернізацію будівель бюджетної сфери.

Енергозбереження та енергоефективність – за ними майбутнє. Реалізація таких проектів у масштабах міста повинна сприяти серйозній економії бюджетних коштів. При цьому мова йде про сотні тисяч чи навіть мільйони гривень.