У ПУЕТ ПРОЙШОВ ЗАКЛЮЧНИЙ ЕТАП ОБГОВОРЕННЯ «ПОЛОЖЕННЯ ПРО СТУДЕНТСЬКОГО ОМБУДСМЕНА»

8 жовтня 2018 року у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбулося спільне засідання студентської ради та студентського омбудсмена ПУЕТ, на якому відбулось обговорення змін до чинного «Положення про студентського омбудсмена».

У конструктивному діалозі вдалося дійти згоди та погодити зміни до чинного Положення, а саме: мета, функції, завдання, права та обов’язки студентського омбудсмена ПУЕТ, порядок його обрання та припинення повноважень, форми звернень, алгоритми опрацювання звернень до студентського омбудсмена.

«Тільки в нашому демократичному університетському освітньому середовищі міг з’явитися перший в Україні студентський омбудсмен. Це показник відкритості та партнерської взаємодії адміністрації університету, студентів і викладацького складу. Ми маємо додаткові гарантії захисту наших прав, свобод та законних інтересів студентів! Зміни до Положення, які ми обговорили та схвалили, якісно підвищать функціональність та ефективність роботи студентського омбудсмена, розширюватимуть можливості, напрями співпраці органів студентського самоврядування зі студентським захисником», – підсумовує результати спільного засідання голова студентської ради ПУЕТ Марина Негода.

«Органи студентського самоврядування – це найважливіший партнер у роботі студентського омбудсмена. Вдячний студентській раді ПУЕТ за конструктивізм, об’єктивність, небайдужість до питань захисту своїх прав, свобод і законних інтересів. Креативні й інноваційні пропозиції щодо співпраці та подальшої популяризації такої освітньої практики обов’язково будуть реалізовані!», – узагальнює подальші перспективи та співпрацю з органами студентського самоврядування ПУЕТ студентський омбудсмен Василь Карманенко.

ПУЕТ – це освітнє середовище, де кожен студент може реалізуватися як унікальна, талановита та успішна людина, бо тут завжди у пріоритеті права, свободи та законні інтереси студентів! Dream big!